Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200060549
Disponueshmëria:

7

Transporti:

FALAS

Brendi Adler

75 00

Përfshinë TVSH 18%

81,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Makiato dhe Espresso Adler është një makinë kafeje e pavarur që vjen me një sërë karakteristikash që e bëjnë të përsosur për çdo shtëpi. Ky produkt është i dizajnuar për të përgatitur lloje të ndryshme të pijeve si espresso, cappuccino dhe ujë të nxehtë. Ndërtimi i tij përfshin një tavolinë mbajtëse nxehtësie dhe një tepsinë e pikave të hiqshme, si dhe një rezervuar uji të hiqshëm me kapacitet prej 1.6 litrash.

Makina vjen me një sistem për frothimin e qumështit përmes një hundë frothimi qumështi, duke ju mundësuar të krijojnë pije të ndryshme me qumësht. Ajo ka një trup nga çeliku dhe plastikë, duke e bërë atë të qëndrueshëm dhe të lehtë për t'u pastruar. Kontrollet mekanike dhe butonat komunikues bëjnë përdorimin e saj të thjeshtë dhe intuitiv.

Karakteristikat kryesore të kësaj makine përfshijnë:

  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.6 litra
  • Llojet e pijeve që mund të përgatiten: espresso, cappuccino, ujë i nxehtë
  • Sistem frothimi qumësht për pije me qumësht
  • Trupi nga çeliku dhe plastikë për qëndrueshmëri dhe pastrim të lehtë
  • Kontrolle mekanike dhe butona komunikues për përdorim të thjeshtë
Detajet
Energjia elektrike: 850 W
Lloji i kontrollit: Me nivele