Blej tani

status:

Shtresë për fëmijë Clementoni Clemmy 17352

Numri i produktit: KOM-200047278
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Clementoni

19 00

Përfshinë TVSH 18%

24,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

21 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo rrugë ndijore përfshin 8 dyshekë të butë dhe 8 blloqe të buta të bëra nga plastika. Tapetet dhe blloqet lahen në makinë, duke e bërë të lehtë mbajtjen e tyre të pastër dhe higjienike për fëmijën tuaj. Materialet e buta dhe të sigurta ofrojnë një përvojë loje komode dhe stimuluese për të vegjlit.


  • Të mësuarit përmes lojës, pajisjes mësimore dhe lodrës edukative
  • Projektuar për fëmijë nga 6 muaj e lart
  • Përfshin 8 dyshekë të butë dhe 8 blloqe të buta të bëra nga plastika
  • Lahet në makinë për pastrim të lehtë
  • I pershtatshem si per djem ashtu edhe per vajza


Detajet
Materiali: Plastikë


Produkte të ngjashme