Blej tani

status:

Ndërprerës smart Sonoff MIini Zigbee, i bardhë

Numri i produktit: KOM-200044720
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Sonoff

10 00

Përfshinë TVSH 18%

12,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

17 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Sonoff Smart Switch MINI Zigbee është një pajisje inteligjente shtëpiake kompakte dhe e gjithanshme që lejon përdoruesit të kontrollojnë pajisjet e tyre elektrike nga kudo duke përdorur telefonin inteligjent ose asistentin zanor.


Këtu janë tre veçori të këtij produkti:


  • Protokolli Zigbee: përdor protokollin Zigbee për të komunikuar me pajisje të tjera të aktivizuara nga Zigbee në shtëpi. Kjo veçori siguron një lidhje të qëndrueshme dhe të besueshme midis çelësit inteligjent dhe pajisjeve të tjera inteligjente të shtëpisë.
  • Kontrolli i zërit: është i pajtueshëm me asistentët e njohur të zërit si Amazon Alexa dhe Google Assistant. Ky funksion i lejon përdoruesit të kontrollojnë pajisjet e tyre elektrike me komanda të thjeshta zanore.
  • Telekomanda: Ndërprerësi inteligjent Sonoff MINI Zigbee mund të kontrollohet nga kudo duke përdorur aplikacionin celular eWeLink. Kjo veçori i lejon përdoruesit të ndezin/fikin pajisjet e tyre elektrike nga distanca dhe të vendosin orare për kontrollin automatik të ndezjes/fikjes.
Detajet
Lloji: Ndërprerës
Materiali: Plastikë


Produkte të ngjashme