Blej tani

status:

Mbajtese për monitor Fellowes Platinum Series, 17-30", e zezë

Numri i produktit: KOM-200041138
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi FELLOW

90 00

Përfshinë TVSH 18%

115,00 €
Ju kurseni: 25,00 €

22 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fellowes Plantium, ngre pamjen e monitorit tuaj për të ndihmuar në lehtësimin e tendosjes së qafës dhe syve duke optimizuar hapësirën e tavolinës. Krahu plotësisht i pavarur mban deri në 17,6 lbs. ose monitorë 32” dhe instalohen lehtësisht duke përdorur pllakën Quick Fit Vesa.

Detajet
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme