Blej tani

status:

Timon për lojra Genesis Seaborg 400, i zi/argjend

Numri i produktit: KOM-200037435
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Genesis

143 00

Përfshinë TVSH 18%

155,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Genesis Seaborg 400 është i pajisur me programim kyç, duke ju lejuar të personalizoni kontrollet për t'iu përshtatur preferencave tuaja.


  • Dizajn elegant zi-argjend
  • Timoni dhe bazamenti me pedale për një përvojë realiste drejtimi
  • Programimi kyç për kontrolle të personalizueshme
  • 15 butona për qasje të lehtë në të gjitha kontrollet e nevojshme
  • E pajtueshme me platforma të shumta serverash, duke përfshirë PS3, PC, PS4, Microsoft Xbox One dhe Microsoft Xbox 360
Detajet
Ngjyra: E zezë - argjend


Produkte të ngjashme

Produkte të shikuara