Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200033166
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Blaupunkt

48 00

Përfshinë TVSH 18%

53,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hekurosja me avull Blaupunkt modeli HSI801 është një pajisje shtëpiake e dizajnuar për të hekurosur rrobat në mënyrë efikase. Kjo hekurosje vjen me ngjyrë blu dhe ofron një sërë funksionesh si bllokimi i pikave të ujit, vetëpastrimi dhe mundësia për të hekurosur pa avull.

Pajisja është e pajisur me një pllakë bazë prej qeramike dhe mbrojtje automatike me ndërprerës. Teknologjitë Anti Calc dhe Anti Drip ndihmojnë në parandalimin e ndërtimit të gurëzimit dhe pikave të ujit gjatë hekurosjes.

Hekurosja ka një kapacitet të rezervuarit të ujit prej 380 ml dhe funksionon me një fuqi prej 3000 vat. Gjithashtu, ofron një rrymë të fortë avulli prej 140 dhe një rrjedhje të vazhdueshme avulli prej 45, e cila është ideale për heqjen e rrudhave nga lloje të ndryshme të pëlhurave.

Detajet
Gjatësia e kabllos: 3 m
Ngjyra: E kaltër