Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200029139
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi Hubble Connected

85 00

Përfshinë TVSH 18%

98,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

13 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pastruesi i ajrit Hubble ConnectedPure është një pajisje multifunksionale që siguron një ambient të pastër dhe të shëndetshëm në shtëlinë tuaj. Ky pastrues i bardhë i ajrit vjen me filtra HEPA dhe karboni që kapin grimcat e ndotjes dhe alergjenët, duke ofruar një cilësi ajri të lartë.

Përveç funksionit të pastrimit të ajrit, pajisja përfshin një dritë nate, lidhje Bluetooth dhe ndryshim të ngjyrave të ndriçimit, duke e bërë atë një shtesë të përsosur për çdo dhomë. Paneli prekës lehtëson ndërrimin e shpejtësive të punës dhe kontrollin e funksioneve të ndryshme.

Me një nivel minimal zhurme prej vetëm 28 decibelësh, pastruesi i ajrit Hubble ConnectedPure mund të përdoret edhe gjatë natës pa ndërprerë gjumin tuaj. Me tre shpejtësi të punës, ju mund të përshtatni performancën e pastrimit sipas nevojave tuaja.

  • Filtra HEPA dhe karboni për një ajër më të pastër.
  • Funksion drite nate dhe ndryshim i ngjyrave të ndriçimit.
  • Lidhje Bluetooth dhe panel prekës për kontroll të lehtë.
  • Nivel minimal zhurme prej 28 decibelësh për përdorim të qetë.
  • Tre shpejtësi të punës për përshtatje të performancës.
Detajet
Ngjyra: E bardhë