Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200018620
Disponueshmëria

5

Transporti:

FALAS

Brendi Lego

27 00

Përfshinë TVSH 18%

32,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

16 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky grup blloku ndërtimi është i përsosur për fëmijët e moshës 8 vjeç e lart. Me materialin e tij plastik me cilësi të lartë, ky grup Lego garanton qëndrueshmëri dhe kohë të gjatë të lojës. Kompleti përfshin një total prej 291 elementësh, duke i lejuar fëmijët të ndërtojnë dhe krijojnë modelin e tyre Ferrari 512 M.


  • I përshtatshëm për fëmijët e moshës 8 vjeç e lart
  • Material plastik i qëndrueshëm
  • 291 elemente për ndërtimin dhe krijimin
  • Përfshin një figurë
  • Pjesë e serisë Lego Speed Champions


Detajet
Materiali: Plastikë
Mosha: 8+ vjet
Seria: LEGO Speed ​​Champions


Produkte të ngjashme