Blej tani

status:

Kufje për lojëra SteelSeries Arctis Nova 1, të zeza

Numri i produktit: KOM-200017358
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi SteelSeries

57 00

Përfshinë TVSH 18%

72,00 €
Ju kurseni: 15,00 €

21 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

SteelSeries Arctis Nova 1 janë kufje të zeza të dizajnuara posaçërisht për lojtarët dhe ata që merren me streaming. Këto kufje ofrojnë një përvojë dëgjimore të shkëlqyer falë teknologjisë së tyre të avancuar.

Kufjet janë të pajisura me një mikrofon me reduktim zhurme për komunikim të qartë gjatë lojërave dhe transmetimeve. Ato janë të lidhura me kabllo dhe janë të pajtueshme me PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X dhe Xbox Series S.

Karakteristikat kryesore përfshijnë një dizajn mbi vesh, rregullim të zërit dhe një mikrofon me përgjigje të frekuencës nga 100 deri në 10000 Hz.

  • Lloji: Mbi vesh
  • Ngjyra: E zeza
  • Kompatibiliteti: PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S
  • Mikrofoni me reduktim zhurme
  • Rregullim i zërit
Detajet
Gjatësia: 1.2 m
Ngjyra: E zezë
Numri i mikrofonave: 1
Stili i veshjes: Në pjesën e kokës


Produkte të ngjashme