Blej tani

status:

Balsam për putra VetExpert, për qen & mace, 75 ml

Numri i produktit: JON-200000024
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Jonatan
Brendi VetExpert

6 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Balsam për putra për qen dhe mace me përmbajtje lanoline dhe vaj parafine e cila zbut dhe ushqen sipërfaqen mbrojtëse të putrës. Balsami pengon dëmtin nga bora, akulli, kripa, rëra, asfallti etj. Sasia: 75 ml


Produkte të ngjashme