Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200601310.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Pasabahçe
Ngjyra

8 00

Përfshinë TVSH 18%

12,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

33 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pjata e tortës Paşabahçe nga seria Crystallin Reflection është një zgjedhje elegante për çdo rast. Me një diametër prej 300 mm, kjo pjatë transparente është ideale për të shërbyer torta dhe ëmbëlsira të ndryshme.

  • Marka: Paşabahçe
  • Ngjyra: Transparente
  • Diametri: 300 mm
  • Materiali: Crystallin
  • Seria: Crystallin Reflection