Blej tani

status:

Set çaji dhe kafeje Paşabahçe, transparent

Numri i produktit: HPG-200600733.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Pasabahçe
Ngjyra

14 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

33 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seti i çajit dhe kafesë Paşabahçe përmban 6 pjesë transparente pa ndonjë model. Çdo pjesë ka një volum prej rreth 195 ml dhe është e përshtatshme për të shërbyer çaj dhe kafe. Seti përfshin gjithashtu pjata për secilën pjesë.

  • Marka: Paşabahçe
  • Ngjyra: Transparent
  • Numri i pjesëve: 6
  • Vëllimi: 195 ml
  • Pa model