Blej tani

status:

Enë për vaj dhe uthull Himarry, transparente

Numri i produktit: HPG-200526835.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Himarry
Ngjyra

4 00

Përfshinë TVSH 18%

7,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

43 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seti përfshin dy enë për vaj dhe uthull nga marka Himarry. Secila enë ka një kapacitet prej 330 ml dhe është transparente në ngjyrë. Këto enë janë ideale për përdorim në kuzhinë dhe për servirje në tavolinë.

  • Seti përfshin dy enë
  • Kapaciteti: 330 ml secila
  • Ngjyra: Transparente
  • Përdorim për vaj, uthull dhe salca
  • Material cilësor dhe i qëndrueshëm


Produkte të shikuara