Blej tani

status:

Çantë për femra Pembe Potin, me rripa të rregullueshëm

Numri i produktit: HPG-200519382.4
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Pembe Potin
Ngjyra

30 00

Përfshinë TVSH 18%

33,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Çanta e femrave nga Pembe Potin është një zgjedhje e shkëlqyer për përdorim të përditshëm. Materiali prej lëkure artificiale i jep një pamje elegante dhe është i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë. Ngjyrat e disponueshme janë të zezë, kafe, krem dhe taba, të cilat mund të kombinohen lehtësisht me çdo veshje.

Çanta ka përmasa mesatare me lartësi 22cm, gjerësi 19cm dhe thellësi 5cm, e cila ofron hapësirë të mjaftueshme për të mbajtur gjërat tuaja të rëndësishme. Struktura e çantës përfshin tre ndarje të veçanta me zinxhirë, duke ju lejuar të organizoheni më mirë. Gjithashtu, ka një mbulesë të përparme që shton një element shtesë të stilimit.

Rripi i çantës është i rregullueshëm, duke ju mundësuar të përshtatni gjatësinë sipas dëshirës. Brenda, çanta është e pajisur me një mbështjellës të brendshëm dhe xhepa të brendshëm për të ruajtur artikujt tuaj të vegjël.

  • Material: Lëkurë artificiale
  • Ngjyrat: E zezë, kafe, krem dhe taba
  • Tri ndarje të veçanta me zinxhir
  • Rripi i rregullueshëm
  • Përmasat: Lartësi: 22cm / Gjerësi: 19cm / Thellësi: 5cm
Detajet
Materiali: Lëkurë artificiale
Sezona: 4 stinët
Madhësia: Masë mesatare