Blej tani

status:

Atlete sportive Kinetix Craw për femra dhe meshkuj, ngjyrë e zezë dhe portokalli

Numri i produktit: HPG-200517622.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Kinetix
Madhësia

37 00

Përfshinë TVSH 18%

48,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

23 %

Dorëzimi prej 20.04.2024 deri 22.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kinetix Craw janë atlete sportive unisex të dizajnuara për komoditet dhe stil. Materiali i përdorur është lëkurë e rreme, e cila ofron qëndrueshmëri dhe një pamje tërheqëse. Ngjyrat e zeza dhe portokalli kombinohen për të krijuar një pamje moderne dhe të guximshme.

Këto atlete janë të përshtatshme për aktivitete të ndryshme sportive dhe përdorim të përditshëm. Madhësitë e disponueshme përfshijnë numrat nga 40 deri në 45, duke u siguruar që të përshtaten me kërkesat e shumë individëve.

  • Materiali: Lëkurë e rreme
  • Ngjyrat: E zezë dhe portokalli
  • Madhësitë e disponueshme: 40, 41, 42, 43, 44, 45
  • Stil dhe komoditet për përdorim të përditshëm dhe sportiv
  • Dizajn unisex, i përshtatshëm për femra dhe meshkuj
Detajet
Gjinia: Femër