Blej tani

status:

Maicë për meshkuj June

Numri i produktit: HPG-200500149.5
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi June
Ngjyra
Madhësia

16 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

24 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: June

Gjinia: M

Lloji: Maicë

 

DETAJE PËR PRODUKTIN

• Modeli: Me printim

• Mëngët: Të shkurtra

 

PËRBËRJA DHE MATERIALI

• Përbërja: 100 pambuk

• Larja: Udhëzimin për larje e gjeni në pjesen e brendshme të produktit

Detajet
Gjinia: Mashkull


Produkte të ngjashme