Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200244939.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Fox Shoes
Madhësia

16 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

27 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Fox Shoes

Gjinia: F

Lloji: Këpucë

Sezoni: Pranverë/Verë

 

DETAJE PËR PRODUKTIN:

Modeli: I thjeshtë

Lartësia e platformës: 2 cm

                

PËRBËRJA DHE MATERIALI:

Përbërja: Lëkurë artificiale

Detajet
Gjinia: Femër


Produkte të ngjashme