Blej tani

status:

Çizme për meshkuj Tommy Hilfiger Jeans, të zeza

Numri i produktit: GIR-200017117.12
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Tommy Hilfiger jeans
Madhësia

138 00

Përfshinë TVSH 18%

172,00 €
Ju kurseni: 34,00 €

20 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Tommy Hilfiger Jeans

Gjinia: F

Lloji: Çizme

Sezoni: Vjeshtë / dimër

 

DETAJE PËR PRODUKTIN

• Ngjyra: E zezë

• Mbërthimi: Me lidhëse

 

PËRBËRJA DHE MATERIALI

• Përbërja: Lëkurë

 


Produkte të ngjashme

Produkte të shikuara