Blej tani

status:

Çantë dore për femra Desigual, rozë

Numri i produktit: GIR-200016597
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

56 00

Përfshinë TVSH 18%

71,00 €
Ju kurseni: 15,00 €

21 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Desigual

Gjinia: F

Lloji: Çantë

Sezoni: Vjeshtë/Dimër

 

DETAJE PËR PRODUKTIN

Ngjyra: Rozë

• Mbërthimi: Me zinxhir

 

PËRBËRJA DHE MATERIALI

Përbërja: 100% poliuretan


Detajet
Gjinia: Femër
Mënyra e mbërthimit: Me zinxhir
Ngjyra: E vjollcë,Rozë
Sezona: Vjeshtë - Dimër


Produkte të ngjashme