Blej tani

status:

Maicë për femra Only, e zezë

Numri i produktit: GIR-200011334.4
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi
Madhësia

12 00

Përfshinë TVSH 18%

16,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

25 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Only

Gjinia: F

Lloji: Maicë

Sezoni: Pranverë/Verë


DETAJE PËR PRODUKTIN

Ngjyra: E zezë

Modeli: I thjeshtë

Mëngët: Të shkurtra


PËRBËRJA DHE MATERIALI

Përbërja: 5% elastan, 63% poliester, 32% viskozë

Larja: Lahet në makinë larëse në 30°

Detajet
Gjatësia e mëngëve: Të shkurtra
Gjinia: Femër
Jakë: Jakë e rrumbullakët
Ngjyra: E zezë
Sezona: Pranverë,Verë


Produkte të ngjashme