Blej tani

status:

Xhemper për meshkuj Only & Sons, i kaftë

Numri i produktit: GIR-200007499.2
Disponueshmëria:

5

Transporti:

FALAS

Brendi Only & Sons
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Only & Sons

Gjinia: M

Lloji: Xhemper

Sezoni: Vjeshtë/Dimër


DETAJ PËR PRODUKTIN


• Modeli: i thjeshtë

• Mëngët: të gjata

• Dekolte: qafë e rrumbullakët


PËRBËRJA DHE MATERIALI


• Përbërja: -75% akrilik -25% poliester

• Larje: lahet me makinë larëse në 30°

Detajet
Gjatësia e mëngëve: Të gjata
Gjinia: Mashkull
Jakë: Jakë e rrumbullakët
Modeli: I thjeshtë
Sezona: Vjeshtë - Dimër


Produkte të ngjashme