Blej tani

status:

Rrip për femra One.0, i kaltër

Numri i produktit: GIR-200006380
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi One.0

6 00

Përfshinë TVSH 18%

8,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

25 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Rripi për femra nga brendi One.0 ka model të thjeshtë dhe është i përshtatshëm për çdo lloj stili të veshjeve.

Detajet
Gjinia: Femër
Madhësia: Standarde
Ngjyra: E kaltër
Sezona: Pranverë,Verë


Produkte të ngjashme

71 00
103,00 €
-31%

44 00
55,00 €
-20%

471 00
715,00 €
-34%

14 00
18,00 €
-22%

46 00
63,00 €
-27%