Blej tani

status:

Pallto për femra Only, bezhë

Numri i produktit: GIR-200005771.2
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Only
Madhësia

43 00

Përfshinë TVSH 18%

59,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

27 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Marka: Only

Gjinia: F

Lloji: Pallto

Sezoni: Pranverë/Verë


Detaje për Produktin:


Ngjyra: Bezhë

Modeli: I thjeshtë

Mangët: Të gjata

Jakë: Xhakete


Përbërja dhe Materiali:


Përbërja: 100% poliester


Produkte të ngjashme