Blej tani

status:

Jakne për meshkuj Napapijri, e zezë

Numri i produktit: GIR-200003865.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Napapijri
Madhësia

170 00

Përfshinë TVSH 18%

217,00 €
Ju kurseni: 47,00 €

22 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Napapijri

Gjinia: M

Lloji: Jakne

Sezoni: Vjeshtë/Dimër


DETAJE PËR PRODUKTIN


Ngjyra: E zezë

Mëngët: Të gjata

Xhepat: Me një xhep të jashtëm


PËRBËRJA DHE MATERIALI

Përbërja: 100% najlon

Larja: Lahet me makinë larëse në 30°


Produkte të ngjashme