Blej tani

status:

Pantallona për femra Jacqueline De Yong, të zeza

Numri i produktit: GIR-200002929.3
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Jacqueline De Yong
Madhësia

21 00

Përfshinë TVSH 18%

27,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

22 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Jacqueline De Yong

Gjinia: F

Lloji: Pantallona

Sezoni: Vjeshtë/Dimër


DETAJE PËR PRODUKTIN

• Ngjyra: e zezë

• Modeli: I thjeshtë

• Mbërthimi: Lidhëse


PËRBËRJA DHE MATERIALI

• Përbërja: -100% poliester

• Larje: lahet me makinë larëse në 30°


Produkte të ngjashme