Blej tani

status:

Pantallona të shkurtra për femra Jacqueline De Yong, bezhë

Numri i produktit: GIR-200000175.2
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Jacqueline De Yong
Madhësia

16 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

24 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Jacqueline De Yong

Gjinia: F

Lloji: Pantallona të shkurtra

Sezoni: Pranverë/Verë


DETAJE PËR PRODUKTIN

Ngjyra: Bezhë


PËRBËRJA DHE MATERIALI

Përbërja: 5% elastan, 95% poliester

Larja: Të lahen në makinë larëse në 30°C


Produkte të ngjashme