Blej tani

status:

Fustan për femra Jacqueline De Yong, rozë

Numri i produktit: GIR-200000096.2
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Jacqueline De Yong
Madhësia

27 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

21 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Jacqueline De Yong

Gjinia: F

Lloji: Fustan

Sezoni: Pranverë/Verë


DETAJE PËR PRODUKTIN

Ngjyra: Rozë

Modeli: I thjeshtë

Mëngët: Të shkurtra


PËRBËRJA DHE MATERIALI

Përbërja: 5% elastan, 95% poliamid

Larja: Të lahet në makinë larëse në 30°

Detajet
Gjatësia e mëngëve: Të shkurtra
Gjinia: Femër
Jakë: Jakë V
Modeli: I thjeshtë
Ngjyra: Rozë
Sezona: Pranverë,Verë


Produkte të ngjashme

79 00
101,00 €
-22%
24h

11 90
22,40 €
-47%