Blej tani

status:

Garancioni: 12 muaj
Numri i produktit: FHO-200000279.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

75 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Përmirësoni hapësirën tuaj të punës me tavolinën tonë moderne nga iverpllaka që ofron një sirtar për ruajtjen e gjërave. Ideale për zyret ose dhomat e fëmijëve, kjo tavolinë kombinon funksionalitetin me një dizajn elegant, duke krijuar një mjedis pune të rehatshëm dhe frymëzues. Estetika e thjeshtë dhe moderne, ofron një pamje të pastër dhe bashkëkohore. Përmirësoni eksperiencën tuaj të punës me këtë tavolinë elegante dhe të lehtë për përdorim.


Karakteristikat Kryesore:


  1. Ngjyra dhe nuanca: E bardhë ose Antracite me Artisan Oak
  2. Konstrukt i Qëndrueshëm nga Iverpllaka
  3. Hapësirë Funksionale


  • Gjerësia: 143 cm
  • Thellësia: 63 cm
  • Lartësia: 77 cm