Blej tani

status:

Garancioni: 12 muaj
Numri i produktit: FHO-200000276.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

108 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ju prezantojmë komodën tonë të sofistikuara me dy dyer, Vivo 2D, prodhuar nga materiali i iverpllakës dhe dizajnuar për të përmirësuar si stilin ashtu edhe funksionalitetin e hapësirës tuaj të jetesës. Kjo pjesë e shkëlqyer përmban një ngjyrë bashkëkohore që shprehë elegancën dhe ndryshueshmërinë, duke u integruar lehtësisht në çdo dekor të brendshëm.

E pajisur me dy dyer dhe një sirtar, komoda jonë ofron hapësirë ​​të mjaftueshme për ruajtjen e sendeve tuaja duke shtuar një prekje moderne në dizajnin e saj. Ngjyra neutrale ofron një sfond të përshtatshëm, duke lejuar integrim të lehtë në çdo dhomë.

Përmirësoni organizimin e shtëpisë suaj me komodën tonë të stilizuar. Dizajni i saj i rafinuar dhe kapaciteti i mjaftueshëm i ruajtjes e bëjnë atë një shtesë të përsosur për çdo shtëpi. Mos humbni mundësinë për të ngritur nivelin e hapësirës suaj të jetesës - porositni tani dhe përjetojeni kombinimin e përsosur të stilit dhe prakticitetit!Gjerësia: 80 cm


Thellësia: 40 cm


Lartësia: 67 cm