Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000147.3
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

100 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dollapi gjysëm i hapur Armad 1D është një mobilie praktike që do të gjejë vendin e saj si në dhomën e ndenjes, ku mund të vendosni dekorime të ndryshme, fotografi ose libra, ashtu edhe në zyrë ose studio.

Karakteristikat kryesore të këtij produkti janë, mbi të gjitha, ndërtimi i qëndrueshëm dhe pamja moderne. Përmirësoni dekorin e shtëpisë tuaj sot me Dollapin Armad 1D. Kjo zgjidhje elegante dhe praktike e ruajtjes është perfekte për çdo dhomë, nga dhoma e ndenjes te dhoma e gjumit dhe madje edhe zyra. Mos humbisni – porosisni tani dhe transformoni hapësirën tuaj me këtë mobilie elegante dhe funksionale!


  • 10 rafte praktike
  • Disa rafte janë të fshehura pas derës
  • Formë e lehtë dhe e thjeshtë
  • Dizajn minimalist


  • Thellësia: 30 cm
  • Gjerësia: 80 cm
  • Lartësia: 180 cm