Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000080.2
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

42 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ju prezantojmë shtesën më të re në koleksionin tonë - Dollapi i Banjës për Makinë Sinfonia, me një përfundim të butë të bardhë mat. Kjo pjesë moderne dhe praktike e mobiljeve është projektuar për të përmirësuar funksionalitetin e banjës suaj duke mbajtur një estetikë minimaliste. Ka material të iverpllakës.


DIMENZIONET:

  • Gjerësia totale: 65 cm
  • Lartësia totale: 97.5 cm
  • Thellësia totale: 50 cm


Produkte të ngjashme