Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000062.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

66 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dollapi i banjës Alto2, ka material të iverpllakës dhe ofron hapësirë të bollshme magazinimi me dyert dhe raftet e tij. Dorezat e argjendta shtojnë një prekje moderne në dizajnin e përgjithshëm. Është perfekt për organizimin e gjërave thelbësore të banjës si peshqirët, tualetin dhe furnizimet e pastrimit.


Gjerësia e produktit 65 cm

Thellësia e produktit 30 cm

Lartësia e produktit 180 cm


Produkte të ngjashme