Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000061.3
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

197 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dollapi përmban Pino, ka material të iverpllakës dhe Ofron hapësirë të bollshme per organizim për gjërat tuaja. është mjaft i gjerë për të akomoduar të gjitha veshjet dhe aksesorët tuaj.


Gjerësia e produktit 120 cm

Thellësia e produktit 61 cm

Lartësia e produktit 200 cm


Produkte të ngjashme