Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000054.2
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

71 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dollapi i banjos Deco, ka material të iverpllakës dhe është një pjesë elegante dhe funksionale për çdo banjo. I bërë nga materiali i cilësisë të lartë, ofron hapësirë të bollshme ruajtjeje për të gjitha gjërat thelbësore të banjos suaj. Përfshinë dyer dhe rafte, duke ofruar shumë hapësira për të organizuar artikujt e shumtë.


•  Numri i dyerve: 2 dyer

•  Numri i rafteve: 4 rafte  


Gjerësia e produktit 65 cm

Thellësia e produktit 30 cm

Lartësia e produktit 180 cm


Produkte të ngjashme

Produkte të shikuara