Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000052.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

77 00

Përfshinë TVSH 18%

99,00 €
Ju kurseni: 22,00 €

22 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tavolina e kompjuterit ”Ander” 1 me material të Iverpllakës, është mobilje praktike dhe elegante për çdo zyrë ose shtëpi. Ofron hapësirë të bollshme për të gjitha gjërat tuaja thelbësore të punës ose të lojërave. Ka rafte për ruajtjen e përshtatshme të furnizimeve tuaja të zyrës ose aksesorëve të shtëpisë. 


•  Dizajn modern dhe me stil

•  Numri i rafteve: 4 rafte

•  Dizajn kompakt dhe që kursen hapësirë 

• Përmasat e tavolinës 50 x 120 x 76 cm

• Përmasat e raftit 30 x 74 x 75 cm

4.67

4.67 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (5)
Shumë mirë (0)
Mirë (1)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

June 17, 2024 12:52

İlyas

*

*

May 31, 2024 17:51

Albanë

*

*

May 27, 2024 12:35

Besmir

*

*

May 16, 2024 10:20

Drilon

*

*

May 3, 2024 17:49

Palestina

Znj.

Tavolina Ander ish ashtu sic e keni reklamuar, me pelqej shume dhe falemnderit.

April 15, 2024 16:01

Fisnik

*

*

Produkte të ngjashme