Blej tani

status:

Maicë për femra June

Numri i produktit: FFN-200000134.4
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: foleja Fashion
Brendi June
Madhësia

6 90

Përfshinë TVSH 18%

11,80 €
Ju kurseni: 4,90 €

42 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: June

Gjinia: F

Lloji: Maicë


DETAJE PËR PRODUKTIN

• Modeli: Me printim

Mëngët: Të shkurtëra


PËRBËRJA DHE MATERIALI

• Përbërja: Pambuk


Detajet
Gjinia: Femër


Produkte të ngjashme