Blej tani

status:

Kremë për fytyrë Vichy Aqualia Thermal Light, 50ml

Numri i produktit: EBA-200000061
Disponueshmëria:

10

Transporti:

FALAS

Furnitori: eBarnatorja L.L.C.
Brendi Vichy

33 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hidratoni lëkurën tuaj deri në 48 orë me Vichy Aqualia Thermal Rehydrating Light Cream për tipet normale të lëkurës, një hidratues intensiv që rikthen ekuilibrin e lëkurës së ndjeshme dhe të dehidratuar me një prekje të lehtë.Tekstura e lehtë dhe freskuese e kremit Aqualia Thermal Rehydrating Light është e pasur me 15% Ujë Termal Vichy, i cili ftoh menjëherë irritimin dhe shtrëngimin. Kremi shkrihet menjëherë në lëkurë pa yndyrë apo ngjitje, duke siguruar që lëkura të rimbushet me ujë.Hipoalergjike. Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik.


Produkte të ngjashme