Blej tani

status:

Pastrues për fytyrë La Roche-Posay Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel, 400ml

Numri i produktit: EBA-200000040
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Furnitori: eBarnatorja L.L.C.
Brendi La Roche Posay

28 80

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 2 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel është formuluar me agjentë mikro-eksfoliant dhe agjentë pastrues. Pastron intensivisht lëkurën e yndryshme dhe me akne, zhbllokon thellësisht poret dhe heq sebumin (yndyrën) e tepërt. Ndihmon në zvogëlimin e papërsosmërive, duke përfshirë shenjat dhe parandalon përsëritjen e akneve. Sjell një rehati maksimale për lëkurën me akne, madje edhe në trup. Lë lëkurën të butë, të pastër dhe të freskët. Me Acid Salicilik, LHA, Zink dhe Ujë Termal La Roche Posay.

Për lëkurë të yndyrshme. I përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme.

Testuar nën kontrollin dermatologjik në lëkurë të prirur për akne.


Produkte të ngjashme