Blej tani

status:

Deodorant Chanel Bleu De Chanel, 75 ml

Numri i produktit: COS-200000142
Disponueshmëria:

8

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Chanel

29 00

Përfshinë TVSH 18%

32,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Notat aromatike-drurore të BLEU DE CHANEL në një shkop deodorant. Një ndjenjë freskie e menjëhershme.


Një ndjesi e qëndrueshme e mirëqenies BLEU DE CHANEL, kombinimi i forcës dhe elegancës.


Kjo aromë aromatike-druri bashkon freskinë gjallëruese të agrumeve dhe forcën e një akordi aromatike me pëshpëritjen e drurëve të notave Dry Cedar. Druri i Sandalit të Kaledonisë së Re i jep asaj një shteg të ngrohtë dhe sensual.


Produkte të ngjashme