Blej tani

status:

Numri i produktit: COS-200000051
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Armani

101 00

Përfshinë TVSH 18%

131,30 €
Ju kurseni: 30,30 €

23 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

My Way Armani një aromë femërore që kombinon përbërës me burim të vetëdijshëm nga e gjithë bota në një përzierje notash druri dhe lulesh.


Bergamoti takohet me lulen e portokallit nga Egjipti në një fillim të shkëlqyeshëm dhe të shkëlqyeshëm, me një tufë lulesh të ndritshme të përforcuar me tuberoz dhe jasemini nga India si zemra që rreh. Më në fund, një dru kedri i gjallë nga Virxhinia takohet me një vanilje sensuale nga Madagaskari dhe myshqe të bardha për të nënshkruar përbërjen.


E krijuar për një grua mendjehapur, kurioze dhe autentike që është e gatshme të zgjerojë horizontet e saj, aroma elegante ka tre përbërës kryesorë nga e gjithë bota: lulëzimi i portokallit i nxjerrë nga frutat e hidhura të portokallit të zgjedhura me dorë në Egjipt; lulja indiane e tuberozit me burim dhe të zgjedhur me dorë pranë Mysore, Indi; dhe vanilje me burim përmes një programi të përgjegjshëm të krijuar për të mbështetur komunitetet lokale në Madagaskar.


Produkte të ngjashme