Blej tani

status:

Atlete për femra adidas Ozelle W, ngjyrë rozë

Numri i produktit: BSW-200023383.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi
Madhësia

80 00

Përfshinë TVSH 18%

98,00 €
Ju kurseni: 18,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atletet adidas Ozelle W janë të dizajnuara për femra dhe janë pjesë e koleksionit të sportit të stilit të jetesës. Ato kombinojnë stilin modern me komoditetin e lartë gjatë përdorimit të përditshëm.

Atletet kanë një sipërfaqe të prodhuar nga materiale sintetike dhe tekstil të cilat sigurojnë qëndrueshmëri dhe ventilim të mirë të këmbës. Kyçja klasike me litarë lejon një përshtatje të përkryer në këmbë.

  • Marka: adidas
  • Ngjyrë: Rozë
  • Materiali i brendshëm: Tekstil
  • Lloji i sportit: Lifestyle
  • Mbyllja: Me litarë
Detajet
Gjinia: Femër
Mënyra e mbërthimit: Me lidhëse
Ngjyra: Rozë
Sporti: Lifestyle


Produkte të ngjashme