Blej tani

status:

Maicë Polo për Meshkuj Malfini, e gjelbër

Numri i produktit: BSW-200015541.6
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi
Madhësia

17 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica Polo nga Malfini është e përshtatshme për çdo rast dhe ofron një kombinim të rehatshëm dhe stil. Materiali është një përzierje e pambukut dhe poliesterit, duke e bërë atë të qëndrueshme dhe të lehtë për t'u kujdesur.

Detajet e maicës përfshijnë një jakë dhe manxhetë me vija të dyfishta dekorative, një hapësirë me tre kopsa në ngjyrën e materialit dhe një pjesë të brendshme të qepur me shirit të të njëjtit material si maica. Gjithashtu, është e përforcuar me shirit në pjesën e shpatullave për një qëndrueshmëri më të madhe.

  • Përzierje e pambukut dhe poliesterit
  • Prerje me qepje anësore
  • Jakë dhe manxhetë me vija dekorative
  • Tre kopsa në ngjyrën e materialit
  • Ngjyrë: e gjelbër khaki
Detajet
Gjinia: Mashkull
Materiali: Pambuk, poliestër
Ngjyra: E gjelbër
Sporti: Lifestyle