Blej tani

status:

Atlete për meshkuj U.S. Polo, të kaltërta

Numri i produktit: BSW-200010462.3
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi U.S. Polo
Madhësia

47 00

Përfshinë TVSH 18%

57,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atletet e meshkujve nga marka U.S. Polo janë të përshtatshme për çdo stil urban. Modeli UP21M88089-DBL-YEL03 ka një sipërfaqe të bërë nga materialet sintetike të cilësisë më të lartë. Ky produkt është i pajisur me një sistem të lidhjes klasike dhe një mbushje anësore në pjesën e sipërme, në gjuhë dhe në thembër.

  • Materiali i jashtëm është i bërë nga materialet sintetike.
  • Shollat janë rezistente ndaj fërkimit dhe janë bërë nga goma.
  • Atletet kanë ngjyrë blu.
  • Janë të pajisura me lidhje klasike me shnurë.
  • Janë të përshtatshme për kombinime të ndryshme veshjesh dhe përdorim të përditshëm.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Mënyra e mbërthimit: Me lidhëse
Ngjyra: E kaltër
Sporti: Lifestyle

4.67

4.67 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (2)
Shumë mirë (1)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

May 21, 2024 06:58

Dian

*

*

May 20, 2024 09:34

Blendi

*

*

May 17, 2024 13:23

Arian

*

*

Produkte të ngjashme