Blej tani

status:

Atlete për fëmijë New Balance, të kuqe

Numri i produktit: BSW-200006070.3
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Brendi
Madhësia

60 00

Përfshinë TVSH 18%

74,00 €
Ju kurseni: 14,00 €

19 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atletet New Balance janë të dizajnuara për të ofruar rehati dhe stil në çdo hap. Materiali i jashtëm sintetik dhe mbështjellësi ajror mesh sigurojnë një përshtatje unike dhe një ndjenjë komode gjatë përdorimit.

Qepjet të forta dhe përfundimet cilësore garantojnë një qëndrueshmëri në nivelin më të lartë. Këto këpucë janë të përkryera për çdo lloj veshje sportive dhe janë të lehta për t'u lidhur falë sistemit të rripave.

  • Përshtatje unike dhe materiale të cilësisë së lartë.
  • Durueshmëri e garantuar me qepje dhe përfundime solide.
  • Ideal për stilin sportiv.
  • Model i ulët me lidhje.
  • Ngjyrë e kuqe që tërheq vëmendjen.
Detajet
Gjinia: Femër,Fëmijë
Mënyra e mbërthimit: Me lidhëse
Ngjyra: E kuqe
Sporti: Lifestyle

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

May 31, 2024 12:09

jehona

*

*

Produkte të ngjashme