Blej tani

status:

Numri i produktit: BFC-200000007
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Blerta's Face Care Sh.p.k
Brendi Blerta's Face Care

15 50

Përfshinë TVSH 18%

19,00 €
Ju kurseni: 3,50 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Krema jonë e ditës nuk është thjesht një produkt kujdesi për lëkurën, por një përvojë e vërtetë e bukurisë natyrale.

Formulimi i pasur me vajrat më të mira natyrore, siç janë makadamia, argani, jojoba, dhe kokosi, sjell një kujdes të pasur dhe një mbrojtje të shkëlqyer për lëkurën tuaj.

Kjo krema e ditës nuk është vetëm një mjet mbrojtës kundër ndotësve të mjedisit dhe plakjes, por gjithashtu një ritual i mrekullueshëm i kujdesit të lëkurës që çon të drejtpërdrejtë në zemrën e natyrës. Vaji i arganit dhe i makademisë i jep lëkurës suaj një ushqim të thellë, ndërsa vitamin C dhe vaji i kokosit sjellin një ndriçim të përkryer dhe një efekt të rritur antioksidues.

Nëpërmjet porosive tona të dërguara në nivel global, ju mund të eksploroni këtë përvojë të jashtëzakonshme të kujdesit të lëkurës, duke sjellë në jetën tuaj bukurinë e natyrës në një pako të veçantë. Zbukurojeni ditën tuaj dhe ndjeni një mrekulli çdo herë që përdorni këtë kremë të veçantë të ditës.”