Blej tani

status:

Numri i produktit: BFC-200000002
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Blerta's Face Care Sh.p.k
Brendi Blerta's Face Care

20 00

Përfshinë TVSH 18%

29,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

31 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një çështje e gjerë që prek lëkurën është hiperpigmentimi ose pikat e kuqe të shkaktuara nga ekspozimi ndaj diellit. Me Edicionin e Kremit Bride, i formuluar me Vitaminë C të pastër, suksesi në eliminimin e shenjave pas akneve është i garantuar, klientët tanë shprehin kënaqësi të lartë me efikasitetin e tij. Veprimi dyfisht i “Edicionit të Nusës” siguron heqjen e plotë të pikeve të shtatzënisë, akneve të zakonshme dhe ndotësve të tjerë.

Përmbajtja kyçe përfshin Aloe Vera, e njohur për vetitë e saj qetësuese; Vaj Uji Dajlës, i njohur për përfitimet antibakteriale që ofron ekfoliacion natyral : Vaji i Jojobas, që siguron hidratim të thellë: Vitamina C, e njohur për efektet e zbardhimit dhe Lëngu i Limonit, që kontribuon në një kompleksion të rinovuar.

Vitamine E Oil

Vaj ulliri ExV

Niacinamide – Vitamina B3

Kjo përbërje e fuqishme jo vetëm trajton hiperpigmentimin, por gjithashtu përmirëson shëndetin dhe ndritjen e përgjithshme të lëkurës suaj.

Tani, ëndrra për të arritur një lëkurë të bukur dhe të butë pa njolla, akne dhe pika është krejtësisht e mundur me produktet Blerta’s.

Vizitoni faqen tonë zyrtare në Instagram për të eksploruar dëshmitë e klientëve dhe rezultatet e përshtatshme që kanë arritur.

Porosit dërgohen në të gjithë botën, duke sjellë fuqinë transformuese të Kujdesit të fytyrës Blerta’s në çdo cep të globit.

Ngritni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën dhe shijoni bukurinë e një lëkure pa njolla dhe e ndritur.