Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300112779
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

48 00

Përfshinë TVSH 18%

59,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

19 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi portativ NutriBullet është ideal për një stil jetese aktiv dhe sportiv. Me një dizajn kompakt dhe të lehtë, ky blender është i përshtatshëm për t'u përdorur në lëvizje. Ka një tas dhe teh prej çeliku inox, duke siguruar qëndrueshmëri dhe përzierje efikase. Operon me bateri, duke e bërë të lehtë për t'u përdorur kudo. Produkti është i bardhë dhe nuk përmban Bisphenol A (BPA), një kimikat i dëmshëm që gjendet në disa plastika.

  • Marka: NutriBullet
  • Materiali i tehut: Çelik inox
  • Materiali i tasit: Çelik inox
  • Ngjyra: E bardhë
  • Burimi i energjisë: Bateri
Detajet
Furnizimi me energji elektrike: Bateri
Ngjyra: E bardhë