Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300107037
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

45 00

Përfshinë TVSH 18%

50,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

10 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Avulluesi NutriBullet BSR08N është një pajisje e fuqishme dhe e lehtë për t'u përdorur për gatim me avull. Me një kapacitet për të mbajtur deri në 6 vezë dhe 5 programe të ndryshme gatimi, ky avullues është ideal për çdo kuzhinë. Me një fuqi prej 450 W dhe dizajn të bardhë elegant, ai përshtatet lehtësisht në çdo ambient.

  • Kapacitet për 6 vezë
  • 5 programe gatimi
  • 450 W fuqi
  • Dizajn i bardhë
  • Përdorim i lirë (Freestanding)
Detajet
Energjia elektrike: 450 W
Ngjyra: E bardhë
Numri i programeve: 5