Blej tani

status:

Kontroller Snakebyte GAMEPAD RGB X SB922350, me tela për Xbox/PC, Transparent

Numri i produktit: ACN-300062620
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Snakebyte

30 00

Përfshinë TVSH 18%

32,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

6 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kontrolluesi Snakebyte GAMEPAD RGB X SB922350 është një pajisje e dedikuar për lojërat në Xbox One dhe PC. Ky kontrollues me tela ofron një përvojë loje të përmirësuar falë teknologjive të tij analoge dhe digjitale të kontrollit të lojës. Ngjyra transparente e tij shton një prekje unike në pamjen e përgjithshme.

Ky kontrollues është i pajisur me një kabllo 3 metra të gjatë, një konektor 3.5 mm jack dhe një port USB Type-C, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të gjatë dhe të rehatshëm gjatë lojërave. Gjithashtu, ai mbështet deri në 10 mënyra të ndriçimit në sfond, që shton një dimension të ri në përvojën tuaj vizuale gjatë lojës.

Për ata që kërkojnë një kontrollues me performancë të lartë dhe dizajn të veçantë, Snakebyte GAMEPAD RGB X SB922350 është zgjedhja ideale.

  • Brandi: Snakebyte
  • Teknologjia e lidhjes: Me tela
  • Gjatësia e kabllos: 3 m
  • Lloji i pajisjes: Kontrollues loje
  • Ngjyra e produktit: Transparent
Detajet
Butonat e kontrollit të lojës: D - pad
Gjatësia e kabllos: 3 m
Konzolat e mbeshtetura: Xbox One
Ngjyra: Transparent
Numri i daljeve USB: 1