Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300060843
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi Deerma

88 00

Përfshinë TVSH 18%

117,00 €
Ju kurseni: 29,00 €

25 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fryer pa yndyrë Deerma DEM-KZ130W është një pajisje e shkëlqyer për të gatuar ushqime të shëndetshme në kuzhinën tuaj. Kjo pajisje përdor teknologjinë e ajrit të nxehtë për të fërguar ushqimet pa ose me shumë pak yndyrë, duke ofruar një alternativë më të shëndetshme në krahasim me metodat tradicionale të fërgimit.

Kapaciteti i saj prej 5.5 L e bën atë ideale për familjet ose grupet, ndërsa kontrolli me prekje dhe programet automatike të gatimit e bëjnë përdorimin e saj shumë të thjeshtë. Pajisja ka një gamë temperaturash nga 80 deri në 200 °C, duke ju mundësuar të gatuani një larmi të gjerë ushqimesh.

Materiali i korpusit është plastikë, dhe ajo vjen në ngjyrë të bardhë, e cila mund të përshtatet lehtë me dekorin e kuzhinës suaj.

  • Kapacitet 5.5 L
  • Kontroll me prekje dhe temperaturë elektronike
  • 6 programe automatike të gatimit
  • Gamë temperaturash 80 - 200 °C
  • Materiali i korpusit: Plastikë
Detajet
Energjia elektrike: 1300 W
Kapaciteti: 5.5 L
Lloji i kontrollit: Me prekje
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E bardhë